O nas

O nas

O firmie?

Operator Leasingowy

Operator Leasingowy to niezależna, dynamicznie rozwijająca się firma pośrednictwa finansowego, specjalizująca się w leasingu, pożyczkach leasingowych i kredytach samochodowych. Nasze doświadczenie w branży kredytowo – leasingowej sięga roku 1998. Stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

Dlaczego my?

Operator Leasingowy zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie pozyskania funduszy na zakup środków trwałych zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla osób fizycznych.

Doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży finansowej pozwoliło nam skompletować optymalny wachlarz rozwiązań finansowych, które z powodzeniem możemy dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

3000+

Zadowolonych klientów

5000+

Podpisanych umów

12+

Lat doświadczenia

Świadczone usługi

Czym się zajmujemy?​

W naszej działalności koncentrujemy się na finansowaniu środków trwałych niezbędnych do prowadzenia działalności oraz finansowaniu pojazdów dla firm i osób fizycznych. W naszej ofercie znajdziesz również pionierską na rynku polskim usługę, nazwaną SAMOCHODOWANIEM, dzięki której umożliwiamy nabycie samochodu, jego sfinansowanie, kompleksowe ubezpieczenie oraz serwis.

Leasing

Leasing łączy w sobie elementy kredytu i dzierżawy. Jako leasingobiorca korzystasz z samochodu na warunkach ściśle określonych w umowie. Przedmiot leasingu w czasie trwania umowy nie staje się Twoją własnością – jest Ci jedynie udostępniony na określony czas. Po zakończeniu umowy możesz oczywiście wykupić leasingowane auto, a kwota wykupu będzie dużo niższa niż jego wartość rynkowa.

  • Leasing operacyjny
  • Leasing na start
  • Leasing finansowy
  • Leasing dla rolnika

Najem krótkoterminowy

Najem krótkoterminowy przeznaczony jest przede wszystkim dla przedsiębiorców potrzebujących pojazdu na krótki okres, np. w podróży służbowej, podczas awarii samochodu będącego własnością przedsiębiorcy, w razie gdy poszukuje on nowego auta i chce przetestować różne marki lub zwiększyć swój prestiż udając się na spotkanie z ważnym kontrahentem luksusowym samochodem, na którego nabycie na stałe nie może sobie pozwolić ze względów finansowych.

Najem długoterminowy

Najem długoterminowy samochodu to doskonała alternatywa dla kupna. Nie tylko pozwala jeździć najlepszymi dostępnymi na rynku modelami, ale umożliwia też płynne wymienianie aut na nowe – wszystko w zależności od potrzeb. Wynajem samochodów na długi termin to przede wszystkim gwarancja stałej stawki abonamentowej za usługę. Cena wynajmu długoterminowego jest też bardziej atrakcyjna od tej stosowanej przy wynajmie krótkoterminowym. Kolejnym atutem jest brak kosztów dodatkowych (np. ubezpieczenie pojazdu). Wśród zalet długoterminowego wynajmu samochodów warto wymienić też wygodę. Korzystające z usługi firmy i klienci prywatni nie muszą martwić się kwestiami związanymi z administrowaniem pojazdem, gdyż te leżą po naszej stronie! Nie bez znaczenia jest też oszczędność czasu i pieniędzy w przypadku konieczności serwisowania auta czy też zapewnienia samochodu zastępczego. W naszej ofercie znajdziesz najem:

  • Z uproszczoną procedurą dla każdego przedsiębiorcy
  • Dla profesjonalistów (osób wykonujących wolne zawody)
  • Dla rolnictwa

Pożyczka leasingowa

Pożyczka udzielana jest przez firmy leasingowe, które wykorzystują w tym celu procedury podobne do tych, służących ocenie wniosków leasingowych. Dzięki temu proces wnioskowania o pożyczkę leasingową jest mniej skomplikowany i trwa krócej niż w przypadku ubiegania się o kredyt bankowy. Pożyczka leasingowa, podobnie jak leasing, może być wykorzystana tylko do finansowania środków trwałych. Nie sfinansujemy więc nią bieżących wydatków czy inwestycji takich jak np. remont budynku. W takich sytuacjach pozostaje kredyt bankowy. Umowa księgowo przypomina kredyt. W naszej ofercie znajdziesz pożyczkę leasingową:

  • Z uproszczoną procedurą dla każdego przedsiębiorcy
  • Dla profesjonalistów (osób wykonujących wolne zawody)
  • Dla rolnictwa

Cesje umów leasingowych

Cesja umowy leasingowej to w dużym uproszczeniu przeniesienie praw wynikających z umowy leasingu na innego leasingobiorcę. Przejąć leasing od dotychczasowego korzystającego może każdy, na kogo zgodzi się leasingodawca. Finansujący będzie musiał sprawdzić zdolność leasingową przyszłego cesjonariusza. Najczęściej przejmowanymi przedmiotami są samochody osobowe.