GAP

KUP POLISĘ GAP TANIEJ niż w leasingu

Zabezpiecz swój pojazd i finanse: wybierz Ubezpieczenie GAP!

Co to jest ubezpieczenie GAP?

To kluczowa ochrona, która zapewnia bezpieczeństwo finansowe, gdy wartość Twojego pojazdu spada szybciej niż tempo spłaty leasingu lub kredytu. W sytuacji kradzieży lub szkody całkowitej, gdy standardowe ubezpieczenie (AC/OC) nie pokrywa pełnej kwoty zadłużenia, GAP wyrównuje różnicę, chroniąc Cię przed nieoczekiwanymi wydatkami.

Ubezpieczenie GAP w leasingu – Czyli co?

W przypadku leasingu, gdy pojazd ulegnie szkodzie całkowitej lub zostanie skradziony, standardowe ubezpieczenie (AC/OC) często nie pokrywa pełnej kwoty zadłużenia. Ubezpieczenie GAP wchodzi w grę, pokrywając różnicę między odszkodowaniem a kwotą, którą leasingobiorca jeszcze zawdzięcza, eliminując ryzyko finansowe. Ubezpieczeniem można objąć pojazdy nowe jak i używane. Nie musisz też wykupywać GAP od razu z polisa AC . Masz na to 120 dni.

Zobacz o co w tym chodzi:

KUP POLISĘ TANIEJ Dlaczego warto kupić samodzielnie?

Zakup ubezpieczenia GAP na własną rękę oferuje elastyczność i oszczędność. Bez pośredników, bez narzutów, z pełną kontrolą nad zakresem ochrony i sumą ubezpieczenia. Sam decydujesz, ile chcesz wydać i jaką ochronę uzyskać, unikając standardowych, często droższych pakietów oferowanych przez leasingodawców.

Ile Kosztuje GAP „Na Własną Rękę”?

Koszt ubezpieczenia GAP może się różnić w zależności od wielu czynników, w tym wartości pojazdu, okresu ubezpieczenia i wybranego zakresu ochrony. Często, zakupienie ubezpieczenia GAP na własną rękę okazuje się być bardziej korzystne cenowo niż oferta bezpośrednio od leasingodawcy. Dodatkowo to Ty jesteś beneficjentem odszkodowania a nie firma leasingowa czy Bank . To Ty decydujesz na jaką sumę ubezpieczenia wykupisz GAP.

Musisz wiedzieć ,że kupując u leasingodawcy będziesz z góry niejako zobowiązany do wykupienia składki odpowiadającej z góry ustalonej sumie ubezpieczenia np. 150 000 zł czy 250 000 zł podczas gdy w zupełności wystarczy Ci limit na szkodę w wysokości 100 000 zł.

Różnice w składkach mogą być więc zasadnicze.

Zobacz różnicę:

Porównanie kosztów i warunków ujawnia zasadnicze różnice między ofertą leasingodawcy a samodzielnym zakupem.

Wartość samochodu : 193 414, 63 zł

GAPwraz z leasingiemwraz z leasingiem
Suma ubezpieczeniowa200 000 zł200 000 zł
Składka za cały okres umowy leasingu ( 59 rat ) dla ochrony 60 miesięcyskładka miesięczna 207,26 zł
składka za 5 lat
12 228,34
płatność ratalna
składka za cały okres 4000 zł
płatność jednorazowa
Oszczędnośćzapłacić więcej o 8 228,34 złzapłacisz mniej o 8 228,34 zł

Co sądzisz o tym ? Wiem to bardzo duża różnica i zobacz mamy tę samą sumę ubezpieczenia a dodatkowo to Ty jesteś beneficjentem odszkodowania .

Dlatego nie czekaj i już dziś weź sprawy w swoje ręce i zakup ubezpieczenie GAP samodzielnie. A jeśli nie wiesz jak przejść ten proces skontaktuj się ze mną i z moim wsparciem zrobimy to bardzo szybko

Jakie pojazdy mogą zostać objęte ubezpieczeniem GAP ?

  • Nowe i używane (do 6-go roku eksploatacji) samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe (DMC do 44t), motocykle o wartości nie przekraczającej 800 000 zł
  • Pojazdy kupione za gotówkę, bądź finansowane kredytem gotówkowym, samochodowym, pożyczką leasingową, leasingiem lub wynajmem długoterminowym
  • Do 120 dni od daty zakupu pojazdu

Skorzystaj z mojego doradctwa

Nie jesteś pewien, jak przejść przez proces zakupu?

Skorzystaj z mojej pomocy krok po kroku przeprowadzę Cię przez wszystkie etapy, od wyboru oferty po finalizację umowy.

Proces realizacji zakupu GAP krok po kroku:

1. Wypełnij Formularz Online

Podaj szczegóły: Wypełnij formularz online, podając informacje o sobie i swoim pojeździe. Zdecyduj, na jaką sumę ubezpieczenia wykupisz GAP.

2. Przesłanie Dokumentacji

Dokumenty pojazdu: Prześlij kopie swojej polisy AC, dowodu rejestracyjnego oraz faktury zakupu pojazdu lub umowy leasingowej.

3. Finalizacja Umowy

Potwierdzenie danych: Otrzymasz od nas potwierdzenie danych wraz z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU).

Akceptacja warunków: Użyj otrzymanego kodu autoryzacyjnego, aby zaakceptować warunki umowy.

Dokonaj płatności: Opłać polisę online za pomocą bezpiecznych metod płatności.

4. Otrzymaj Polisę

Wysyłka polisy: Na podany adres e-mail wyślemy elektroniczną wersję polisy GAP.

Bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki: Od teraz możesz czuć się bezpiecznie, wiedząc, że w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń, jesteś odpowiednio zabezpieczony.

5. Dodatkowe Korzyści

Zwrot składki: W przypadku sprzedaży pojazdu otrzymasz zwrot składki za niewykorzystany okres ochrony.

7. Indywidualne Doradztwo

Skontaktuj się ze mną : Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania, jestem do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z opcji kontaktu bezpośredniego, aby uzyskać indywidualne doradztwo.

Nie czekaj, zabezpiecz swój pojazd już dziś. Odkryj, jak dużo możesz zaoszczędzić, decydując się na samodzielny zakup GAP. To nie tylko większa kontrola nad polisą, ale też znaczna oszczędność finansowa. Kup teraz!

Nie ryzykuj pozostania bez ochrony w krytycznym momencie. Wybierz ubezpieczenie GAP i ciesz się spokojem oraz bezpieczeństwem, wiedząc, że Twoje finanse są chronione, bez względu na to, co przyniesie przyszłość.